Objednáváte jako draci a je to celkem fofr :) z toho důvodu se omlouváme za delší dobu dodání. Děkujeme!

Original Syprin

Jsme úspěšná, rodinná firma, kterou založili Tino a Andy Lang v roce 2010 v Chemnitz (Sasko). Naše dlouholeté zkušenosti s prací s motorovými aditivy, které tvoří sdružení zkušených motorových inženýrů, chemiků a obchodníků, se odrážejí v produktech od Original Syprin.

Cesta k čistému spalování a nižší spotřebě paliva u vznětových a benzínových motorů je oficiálně položena: Díky německému know-how, vývojovému duchu a letité tradici je kouzelným slovem pro čistý a hladký chod motoru Original Syprin ve všech nádržích a vstřikovačích .

Naší mantrou je tradice s budoucností: původně vyvinutá v 60. a 70. letech 20. století tradiční společností „VEB Leuna-Werken Walter Ulbricht“, dále jsme ji rozvinuli do dnešního špičkového značkového produktu Original Syprin.

10 důvodů

1. Tradice s budoucností

Původně vyvinutý v 60. a 70. letech 20. století tradiční firmou VEB Leuna-Werke Walter Ulbricht. Dále vyvinutý na Original Syprin jako dnešní špičkový značkový produkt.

2. Je to zřejmé

Všechny produkty Original Syprin obsahují 100% aktivní složku v její nejčistší formě - neobsahují žádné nosné kapaliny a jsou absolutně neutrální vůči těsnicím materiálům.

3. Výhody pro zákazníky před ziskem

Záměrně se vyhýbáme drahé reklamě a investujeme každý cent do dalšího vývoje originálních produktů Syprin.

4. Vhodné pro každého

Originální Syprin si každý může užít, ať už jde o mladého 6válcového, staršího 1,6l benzínového řidiče nebo častého řidiče naftového , komerčního nebo soukromého.

5. Vyvinuto a vyrobeno v Německu

Všechny produkty Original Syprin jsou vyráběny a vyráběny v Německu. Vybraní kvalitní dodavatelé, výhradně certifikovaní, zajišťují spolehlivou a prvotřídní dodávku surovin.

6. Čištění a údržba

Univerzálně použitelný v celém vstřikování, nádrži a výfukovém systému.

7. Dostupnost

Od naší existence zajišťujeme precizní zpracování objednávek, flexibilitu pracovní doby dle potřeb a stálou dostupnost našich produktů.

8. Doprava

Balení našich produktů bylo speciálně navrženo tak, aby odpovídalo rozměrům, které zajišťují nákladově efektivní dopravu. Dodáváme rychle, na národní i mezinárodní úrovni, do jakéhokoli koutu světa.

9. Doporučení

Lepší než 1000 reklamních sloganů! Naši zákazníci o tom mluví: „Super lék, dobrý prodejce, rád znovu!“ – „Vše super, super rychlé, vždy znovu!“ – „Rychlé odeslání, skvělé zboží, moc děkuji!“.

10. Reklamace

Original Syprin Automotive prohlašuje, že je vítězem testu kvality a služeb pro vás! Můžete si proto být jisti, že profesionalita je naší prioritou od začátku do konce – žádné kdyby nebo ale.

Žádné produkty značky Original Syprin nebyly nalezeny...